info@pherbal.com

 
  

آدرس کانال تلگرام گیاهان دارویی پیروز
https://t.me/joinchat/AAAAAEFO8LQQwpY3uhpkqg
سفارشات و پیشنهادات
 
سفارشات و پیشنهادات خرید یا فروش اقلام عمده گیاهان دارویی از جانب شما را می پذیریم 

 
 
 
 

ماسک گیاهی ضد جوشبهترین شرایط برای پوست آن است که کمی اسیدی باشد لذا اگر دچار مشکل پوستی شده اید عاقلانه خواهد بود که برای یک دوره حدودا چهار هفته  ای آزمایش از هیچ صابونی استفاده نکنید. اگر مشکل شما در طی این  دوره برطرف شد ممکن است به ماده ای در صابون خاصی که تا کنون استفاده می کرده اید آلرژی داشته اید، یا آن که پوستتان پس از شستشو به حالت اسیدی مطلوب باز نمی گردد و لذا موجب عدم تعادل باکتریایی در سطح پوست می شود. آلرژی های غذایی و محیطی می توانند مانعی برای داشتن پوستی سالم باشند، هنگام درمان بیماریهای پوستی لازم است حوصله داشته باشید، زیرا بهبودی به ندرت بارز است و درمان را برای مدت معقولی پس از ناپدید  شدن ضایعات ادامه دهید. وقتی بیماری پوستی برای سالها باقی می ماند، تقریبا ، به ازای هر سال ابتلا به بیماری نیاز به یک ماه درمان است. با بروز اولین نشانه هر مشکل پوستی اقدام درمانی را شروع کنید زیرا مشکل کوچک می تواند گسترده و جدی شود. در صورت امکان حمله های بیماری را به یک فعالیت یا غذای خاص ارتباط دهید شاید ماده ای در غذای شما فرق کرده است یا ماده ای به مقدار بیش از حد وجود دارد، آیا با گیاه، ماده شیمیایی یا داروی خاصی تماس داشته اید؟ آیا از پودر لباسشویی متفاوتی استفاده کرده اید؟ لباس جدیدی پوشیده اید، با نور خورشید تماس بیش از حدی داشته اید.

یا با عفونت احتمالی سر و کار داشته اید نور خورشید به مقدار کم برای پوست مفید و ضروری است اما به مقدار زیاد مضر است لذا برای حفظ سلامتی پوستتان از گرفتن حمام آفتاب و کارکردن در زیر تابش شدید نور خورشید بدون محافظ بپرهیزید.

 

توصیه:

 
از همه پمادهای غلیظ و چرب باید اجتناب کرده زیرا این پمادها مانع از عملکرد طبیعی پوست می شود بهترین روش درمان در جوشهای چرکی مرطوب نگه داشتن سطح پوست است برای این کار از مرطوب کننده های طبیعی استفاده شود.

مواد مؤثره:

 
گوگرد- آهن- منیزیم- پتاسیم- فسفر- تانن- گلیکوزیدهای تلخ- ساپونینهای استروئیدی و ترپنوتيديGOOGERD-AHAN-MANYAIUOM-KALSIUM-POSFOR-PETASIUM
-TANON GLIKOZID-SAPONINESTROIDETERPENOIDI

موارد مصرف:

 
 ضد جوش صورت- ضد آکنه- ضد کک و مک- ضد لک – ضد غرور جوانی

 

طریقه مصرف:
 
 یک پیمانه از ماسک گیاهی ضد جوش هربال را در مقداری سرکه مخلوط کرده به مدت 30 دقیقه به صورت ماسک بر روی جوشها قرار داده سپس با آب ولرم بشوئید.

صورتهای خشک:

 
 یک پیمانه از ماسک فوق را در روغن زیتون حل کرده به مدت 20 دقیقه بر روی جوشها به صورت ماسک قرار دهید. چنانچه پس از استفاده از ماسک گیاهی هربال در صورت خود لکی مشاهده کردید، از ماسک گیاهی ضد لک بهرنگ که محصول دیگر این شرکت می باشد. استفاده نمائید تا لک آن نیز برطرف گردد بهتر است برای شستشوی پوست از صابونهای گیاهی   استفاده نمائید.

عوارض جانبی:

 
در موقع استفاده از این دارو ممکن است گاهی اوقات سبب سوزش گردد
 که جای نگرانی نیست و پس از شستشوی کامل برطرف می گردد.
 
گیاهان دارویی
نقشه سایت 
تبلیغات

 
کاربران
1397 شهريور
جمعه
30
جملات متحرک
اگر می خواهید خوشبخت باشید

زندگی را به یک هدف گره بزنید

نه به آدم ها و اشیاء
سخن روز
قوی کسی است که منتظر می ماند خوشبختش کنند و نه اجازه می دهد بدبختش کنند .
دعوت به همکاری
از پزشکان محترم گیاه درمانی که
در طب سنتی ایران و نیز دانش پزشکی جدید
تخصص لازم را دارند
جهت پاسخگویی به سئوالات بینندگان
و ارائه مقالات و تبادل نظر برای ارتقاءکیفیت
سایت گیاه دارویی پیروز درخواست همکاری داریم
     خواهشمندیم با ایمیل  


info@pherbal . com

یا تلفن مدیریت به ش : 03132684045 تماس بگیرید
با تشکر و قدر دانی فراوان

 
مدیر سایت
مدیراسبق :  بناری

مدیر فعلی : شاطری پور
نظرسنجی
نظرتان در رابطه با کتاب توحید چیست؟
كارت پستال